W E R B E N A

WARSZTATY EDUKACYJNO - ARTYSTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Strona główna

DZIEŃ MAMY!

TULIP

Dzień Mamy to wyjątkowe święto, dlatego organizujemy z tej okazji wyjątkowe warsztaty, integrujemy się i wspólnie wykonujemy upominki różnymi technikami. Malujemy gliniane doniczki, ozdabiamy różne przedmioty metodą decoupage, szyjemy z filcu. Bawimy się też wspólnie w czasie spotkań i pikników rodzinnych. Zachęcamy do rezerwacji warsztatów;)
  


 

DZIĘKUJEMY;)

jaj

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom i ich opiekunom za cudowne zajęcia wielkanocne. Wasza twórczość inspiruje nas od lat. Życzymy Wam i wszystkim naszym przyjaciołom spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
WARSZTATY WIELKANOCNE

kurcze

 

Nadchodzi czas na warsztaty o tradycjach Świąt Wielkanocnych. Uwielbiamy ten czas, kiedy słońce zaczyna świecić mocniej, zaczynają się wiosenne porządki, a w sklepach pojawiają wielkanocne dekoracje. My oczywiście robimy je sami, ale nie są nam obce żółte kurczaczki, kolorowe piórka, bazie i wiosenne kwiaty, którymi lubimy ozdabiać nasze wianki. Malujemy również gliniane jajka i ozdabiamy je metodą decoupage. Każde z nich jest pakowane w folię, więc może stanowić świetny upominek dla bliskich. Sprawdźcie sami!
 KOCHA, LUBI, SZANUJE...

serc

Nadchodzi walentynkowe szaleństwo! Serduszka decoupage, filcowe serduszka, mydełka w kształcie serc, walentynkowe kartki – to ciekawe pomysły na prezent dla najbliższych. Chętnie wykonamy je z Wami w czasie warsztatów. Przypomnimy też utwory z motywem miłości w literaturze i sztuce. Będzie ciekawie i twórczo. Zapraszamy:)

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE!
Czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to okres wyjątkowy. W codziennym zabieganiu, ważne jest aby zatrzymać się choć na chwilę i znaleźć czas na własnoręczne przygotowanie upominków dla najbliższych nam osób. W WERBENIE znajdziecie pomysły na małe i duże gwiazdkowe podarunki. Podczas warsztatów, dzieci dowiedzą się o tradycjach Bożonarodzeniowych i historii tych świąt. Wezmą udział w tematycznych zabawach, a na koniec własnoręcznie przygotują świąteczne ozdoby. 

 WITAMY WE WRZEŚNIU!

kwiaty jesienne

 

Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny! Pełni zapału i energii wracamy do pracy. Mamy nowe pomysły na zajęcia integrujące grupę, ciekawe zabawy i prace plastyczne! Jeśli chcecie Państwo wzbogacić lekcje o dodatkowe informacje albo zrealizować tematy w ciekawy dla uczniów sposób – chętnie w tym pomożemy! W czasie naszych warsztatów uczniowie nie tylko poszerzą swoją wiedzę, ale zintegrują z kolegami  i dobrze bawiąc, wykonają ciekawą pracę plastyczną. Podstawowa oferta WERBENY dotrze do szkół w połowie września. Powodzenia w nowym roku i do zobaczenia!
 
Warsztaty na powitanie wiosny!


 wianek2 
wianek

 

Na marcowych warsztatach przeganiamy zimę! W czasie wspólnych zabaw wykonujemy małe marzanny, rozwiązujemy wiosenne zagadki przyrodnicze, rozmawiamy o tym jak dawniej witano wiosnę. Wspólne zabawy integracyjne budzą nas z zimowego letargu i wprowadzają w świetny nastrój! Na koniec robimy piękne wianki – stroiki ozdobione jajeczkami, motylkami, kwiatkami i wstążkami w cudownych wiosennych kolorach. Wianki mogą również przystroić wielkanocny stół, do którego zasiądziemy niebawem. Zapraszamy!


Zachęcamy do rezerwacji warsztatów: Ewa Dąbek 604-781-123
 
W czasie karnawału proponujemy bardzo ciekawe zajęcia:


mask1 soa1 soa2

 

  • „Wokół teatru”. Warsztaty są dla dzieci okazją do poznania historii teatru greckiego, różnych rodzajów teatru, teatralnych lalek, ale przede wszystkim sprawdzenia swoich umiejętności aktorskich! Wspólnie ozdabiamy gliniane maski, malując je farbami i obsypując kolorowym brokatem. Wyglądają imponująco!
  • „Dzień Zakochanych”. Dzieci w czasie warsztatów walentynkowych wykonują własnoręcznie mydełka, które mogą być świetnym upominkiem dla sympatji Nie brakuje zabaw integracyjnych, które uczniowie uwielbiają, a także rozmów o miłości...

 
Zachęcamy do rezerwacji warsztatów! Ewa Dąbek 604-781-123
 
Spotkajmy się w szkole!


lyz


Drodzy przyjaciele WERBENY! Nauczyciele i wychowawcy! Serdecznie witamy w nowym roku, życząc tradycyjnie siły i cierpliwości na najbliższe miesiące!

 

Nowy Rok to czas zmian również dla nas. Od stycznia WERBENA działa wyłącznie na terenie szkół. Prowadzimy ciekawe warsztaty i wykonujemy piękne prace plastyczne, goszcząc wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Dobra organizacja zajęć, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które charakteryzują nas od czterech lat. Wiele razy słyszeliśmy od Państwa jak ciekawie są prowadzone przez nas zajęcia. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, mając nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz! Do zobaczenia w szkołach!