W E R B E N A

WARSZTATY EDUKACYJNO - ARTYSTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

WITAMY WE WRZEŚNIU!

kwiaty jesienne

Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny! Pełni zapału i energii wracamy do pracy. Mamy nowe pomysły na zajęcia integrujące grupę, ciekawe zabawy i prace plastyczne! Jeśli chcecie Państwo wzbogacić lekcje o dodatkowe informacje albo zrealizować tematy w ciekawy dla uczniów sposób – chętnie w tym pomożemy! W czasie naszych warsztatów uczniowie nie tylko poszerzą swoją wiedzę, ale zintegrują z kolegami  i dobrze bawiąc, wykonają ciekawą pracę plastyczną. Podstawowa oferta WERBENY dotrze do szkół w połowie września. Powodzenia w nowym roku i do zobaczenia!

Warsztaty na powitanie wiosny!

wianek2
wianek

Na marcowych warsztatach przeganiamy zimę! W czasie wspólnych zabaw wykonujemy małe marzanny, rozwiązujemy wiosenne zagadki przyrodnicze, rozmawiamy o tym jak dawniej witano wiosnę. Wspólne zabawy integracyjne budzą nas z zimowego letargu i wprowadzają w świetny nastrój! Na koniec robimy piękne wianki – stroiki ozdobione jajeczkami, motylkami, kwiatkami i wstążkami w cudownych wiosennych kolorach. Wianki mogą również przystroić wielkanocny stół, do którego zasiądziemy niebawem. Zapraszamy!

Zachęcamy do rezerwacji warsztatów: Ewa Dąbek 604-781-123

W czasie karnawału proponujemy bardzo ciekawe zajęcia:

mask1 soa1 soa2

• „Wokół teatru”. Warsztaty są dla dzieci okazją do poznania historii teatru greckiego, różnych rodzajów teatru, teatralnych lalek, ale przede wszystkim sprawdzenia swoich umiejętności aktorskich! Wspólnie ozdabiamy gliniane maski, malując je farbami i obsypując kolorowym brokatem. Wyglądają imponująco!
  • „Dzień Zakochanych”. Dzieci w czasie warsztatów walentynkowych wykonują własnoręcznie mydełka, które mogą być świetnym upominkiem dla sympatji Nie brakuje zabaw integracyjnych, które uczniowie uwielbiają, a także rozmów o miłości...

Zachęcamy do rezerwacji warsztatów! Ewa Dąbek 604-781-123

Spotkajmy się w szkole!

lyz

Drodzy przyjaciele WERBENY! Nauczyciele i wychowawcy! Serdecznie witamy w nowym roku, życząc tradycyjnie siły i cierpliwości na najbliższe miesiące!

Nowy Rok to czas zmian również dla nas. Od stycznia WERBENA działa wyłącznie na terenie szkół. Prowadzimy ciekawe warsztaty i wykonujemy piękne prace plastyczne, goszcząc wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Dobra organizacja zajęć, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które charakteryzują nas od czterech lat. Wiele razy słyszeliśmy od Państwa jak ciekawie są prowadzone przez nas zajęcia. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, mając nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz! Do zobaczenia w szkołach!